Indywidualne podejście

Świadczymy usługi windykacyjne i prawne  charakteryzujące się maksymalną skutecznością i najwyższą jakością podejmowanych przez nas działań. Za precyzyjnie określonymi założeniami naszej działalności stoi rozbudowany system obsługi Klienta oparty na identyfikacji potrzeb oraz doborze odpowiednich środków i narzędzi do osiągnięcia zamierzonego celu.

Specjalizacja B2B

Koncentracja na pomocy mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom funkcjonującym na rynku polskim pozwoliła nam na dogłębną analizę ich specyfiki i potrzeb.  Uważnie obserwujemy zmieniające się warunki rynkowe, aby jak najlepiej dopasować nasze usługi dla właścicieli firm i przedsiębiorców.

Zasięg ogólnopolski

Inwestujemy w zaawansowane i bezpieczne systemy elektronicznego przepływu informacji, dzięki czemu nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. Szczegółowo opracowane i systematycznie udoskonalane procedury pozwalają nam na zdalne realizowanie szerokiego zakresu zadań – poczynając od windykacji polubownej, sądowej i komorniczej, aż po doradztwo w postępowaniach restrukturyzacyjnych oraz upadłościowych.

Szybkość działania

Czas jest jednym z najistotniejszych warunków osiągnięcia sukcesu w każdym procesie windykacyjnym. Naszych Klientów uczulamy na szybkie, jeśli nie natychmiastowe podejmowanie działań w przypadku braku zapłaty w określonym przez obie strony terminie płatności. Bez względu na specyfikę branży i akceptowaną przez jej uczestników praktykę działania, każdy kolejny miesiąc po terminie płatności w sposób znaczący wpływa na szanse odzyskania należności od dłużnika.

Poznaj nas bliżej:

 

Rafał Ponichtera

PREZES ZARZĄDU

Radca prawny Marek Kusztan


ZESPÓŁ DKOW

 Monika Wojcieszek

APLIKANT RADCOWSKI / SPECJALISTA DS. PRAWNYCH

 

 Bartosz Lipiak

SPECJALISTA DS. PRAWNYCH

 

Beata Zaremba

PRAWNIK ADMINISTRATYWISTA

Sebastian Ittner

SPECJALISTA DS. WINDYKACJI

 

Adam Popek

DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY

 

Agnieszka Tutek

OPIEKUN KLIENTA

 

Anna Lis

GŁÓWNA KSIĘGOWA