Chcemy Cię poznać

Każdy Klient przychodzi do nas ze swoją własną, niepowtarzalną historią. Rozumiemy to i dobieramy sposób działania z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdej osoby, która zgłasza się do nas po pomoc.

Specjalizacja B2B

Wiemy dobrze z jakimi problemami mogą spotykać się przedsiębiorcy w Polsce. Dlatego jednym z filarów naszej działalności jest pomoc prawna dla właścicieli małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem usług windykacyjnych.

Zasięg ogólnopolski

W dobie łatwego dostępu do Internetu i sprawnych środków komunikacji prawie nic nie ogranicza naszej działalności. Dlaczego więc mielibyśmy narzucać sobie jakieś ramy? Działamy na terenie całej Polski, a czasem docieramy nawet na inne kontynenty…

Szybkość działania

W przypadku windykacji czas jest jednym z najistotniejszych warunków osiągnięcia sukcesu. Naszych Klientów uczulamy na szybkie, jeśli nie natychmiastowe podejmowanie działań w przypadku braku zapłaty w określonym przez obie strony terminie płatności. Każdy kolejny miesiąc po terminie płatności wpływa negatywnie na szanse odzyskania należności od dłużnika.

Poznaj nas bliżej:

 

Rafał Ponichtera

PREZES ZARZĄDU

Radca prawny Marek Kusztan


ZESPÓŁ DKOW

 Monika Wojcieszek

APLIKANT RADCOWSKI / SPECJALISTA DS. PRAWNYCH

 

 Bartosz Lipiak

SPECJALISTA DS. PRAWNYCH

 

Beata Zaremba

PRAWNIK ADMINISTRATYWISTA

Sebastian Ittner

SPECJALISTA DS. WINDYKACJI

 

Adam Popek

DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY

 

Agnieszka Tutek

OPIEKUN KLIENTA

 

Anna Lis

GŁÓWNA KSIĘGOWA