Zadzwoń: +48 71 788 85 91

Estymator szans windykacyjnych

Estymator szans windykacyjnych to innowacyjne narzędzie opracowane specjalnie dla osób zainteresowanych ofertą DKOW. Umożliwia szybkie i skuteczne oszacowanie szans powodzenia windykacji na podstawie kwoty długu i formy prawnej działalności dłużnika.

Algorytm esymatora szans windykacyjnych powstał na podstawie wieloletnich doświadczeń prawników i windykatorów DKOW. Ponad 10-letnia, aktywna działalność w branży windykacyjnej i bezpośredni kontakt z wieloma wierzytelnościami o różnym charakterze i strukturze, umożliwia nam procentowe określenie szans na skuteczność windykacji w konkretnym przypadku. Oszacowanie realnych możliwości odzyskania pieniędzy oszczędza Twój czas i może uchronić Cię przed utratą dodatkowych środków.

Dlaczego warto skorzystać z estymatora szans windykacyjnych i oferty DKOW?

  • Po podaniu zaledwie kilku niezbędnych danych dowiadujesz się jak przedstawiają się Twoje szanse na odzyskanie pieniędzy.
  • Oszczędzasz czas i szybko otrzymujesz konkretne informacje.
  • Bezpośrednio po oszacowaniu Twoich szans możesz skorzystać z oferty DKOW dotyczącej windykacji należności.
Oszacuj szanse
Chcesz wiedzieć więcej?
Miejsce na Twoje pytanie...
Imię i nazwisko...
Twój e-mail...

Oblicz szansę powodzenia projektu

Jaka jest wysokość długu?

1500 zł - 10000 zł

10000 zł - 50000 zł

50000 zł - 200000 zł

200000 zł - 1 mln zł

Powyżej 1 mln zł

Kropki

Kim jesteśmy?

Spółka DKOW Wierzytelności zapewnia skuteczną pomoc w odzyskiwaniu należności. Specjalizujemy się w szczególności w odzyskiwaniu długów od przedsiębiorstw (B2B). Oferujemy wsparcie w windykacji należności od członków zarządu niewypłacalnych spółek z o.o., jednak spektrum naszego działania jest znacznie szersze. Bez względu na specyfikę długu, który chcesz odzyskać, będziemy w stanie Ci pomóc.

Prowadzimy windykację należności wynikających m.in. z niezapłaconych faktur i niewykonanych umów. Zajmujemy się także zakupem i wyceną wierzytelności oraz sporządzamy raporty due dilligence. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw – oceniamy ryzyko planowanych transakcji i analizujemy stan prawny podjętych przedsięwzięć.

Niezwykle ważne jest dla nas dokładne zrozumienie potrzeb i problemów Klienta. Każdą ze spraw traktujemy indywidualnie – rozumiemy, że przychodzisz do nas ze swoją własną historią i oczekujesz nieszablonowego, skutecznego działania. To właśnie chcielibyśmy Ci zapewnić.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE