Zadzwoń: +48 71 788 85 91

Windykacja należności b2b

Windykacja należności to nasza wiodąca specjalizacja. Od ponad 10 lat pomagamy wierzycielom efektywnie odzyskiwać należne im pieniądze, korzystając z bezpiecznych i sprawdzonych metod. Wykwalifikowany zespół prawników i specjalistów ds. windykacji DKOW w pełni angażuje się w każdą z powierzonych spraw, zapewniając wsparcie na każdym etapie odzyskiwania pieniędzy. Bezpiecznie przeprowadzimy Cię przez windykację polubowną, sądową oraz postępowanie egzekucyjne.

Nie wpisujemy się w stereotypowy kanon działania firmy windykacyjnej – nasza windykacja ma ludzkie oblicze. W odróżnieniu od wierzycieli masowych, rozmowy z dłużnikami prowadzimy w sposób indywidualny i nie korzystamy z gotowych scenariuszy. Działamy maksymalnie efektywnie, jednak z poszanowaniem praw dłużnika. Stoimy na straży Twoich interesów, zachowując pełen profesjonalizm.

Dlaczego warto windykować z DKOW?

  • Wyróżnia nas bogate doświadczenie i pozytywne opinie setek zadowolonych klientów.
  • Gwarantujemy podjęcie działań już w 24h po przyjęciu zlecenia.
  • Ściśle współpracujemy z kancelarią prawną, która bezpiecznie przeprowadzi Cię przez postępowanie sądowo-egzekucyjne.
  • Prawnicy i specjaliści ds. windykacji DKOW dokładnie zapoznają się z Twoją sprawą – indywidualne podejście wyróżnia nas w każdym aspekcie naszych działań.
  • Dłużnik dokonuje wpłat bezpośrednio na Twój rachunek bankowy – pieniądze znajdą się na Twoim koncie z pominięciem zbędnych formalności.
Przeczytaj o nas
Chcesz wiedzieć więcej?
Miejsce na Twoje pytanie...
Imię i nazwisko...
Twój e-mail...
Kropki

Kim jesteśmy?

Spółka DKOW Wierzytelności zapewnia skuteczną pomoc w odzyskiwaniu należności. Specjalizujemy się w szczególności w odzyskiwaniu długów od przedsiębiorstw (B2B). Oferujemy wsparcie w windykacji należności od członków zarządu niewypłacalnych spółek z o.o., jednak spektrum naszego działania jest znacznie szersze. Bez względu na specyfikę długu, który chcesz odzyskać, będziemy w stanie Ci pomóc.

Prowadzimy windykację należności wynikających m.in. z niezapłaconych faktur i niewykonanych umów. Zajmujemy się także zakupem i wyceną wierzytelności oraz sporządzamy raporty due dilligence. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw – oceniamy ryzyko planowanych transakcji i analizujemy stan prawny podjętych przedsięwzięć.

Niezwykle ważne jest dla nas dokładne zrozumienie potrzeb i problemów Klienta. Każdą ze spraw traktujemy indywidualnie – rozumiemy, że przychodzisz do nas ze swoją własną historią i oczekujesz nieszablonowego, skutecznego działania. To właśnie chcielibyśmy Ci zapewnić.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE