Zadzwoń: +48 71 788 85 91

Wycena pakietu wierzytelności

Dokonujemy wyceny pakietów wierzytelności, dostosowując ją do Twoich potrzeb. Nie działamy automatycznie – każdą wycenę poprzedzają dokładne analizy. Z innych narzędzi skorzystamy przy ocenie pojedynczej wierzytelności, a z innych w przypadku dużego pakietu. Zupełnie inne dane weźmiemy pod uwagę wyceniając wierzytelność potwierdzoną prawomocnym tytułem wykonawczym, a inne analizując wierzytelność sporną.

Na wartość pakietów wierzytelności wpływa także osoba dłużnika. Ostateczna wycena może więc różnić się w zależności od tego, czy dłużnik jest osobą fizyczną, spółką prawa handlowego czy też podmiotem publicznoprawnym. Jak widzisz, aby wycena pakietu wierzytelności była rzetelna, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Na szczęście dokonamy profesjonalnej wyceny za Ciebie.

Prowadzimy również wyceny wierzytelności na potrzeby postępowań sądowych i administracyjnych, w tym postępowań skarbowych. Sporządzamy także profesjonalne raporty due dilligence.

Raporty przygotowujemy na potrzeby:

  • Planowanej sprzedaży lub zakupu portfeli wierzytelności.
  • Określenia wartości wierzytelności dla celów podatkowych np. na potrzeby nabycia wierzytelności w drodze spadku.
  • Oceny wartości składnika majątkowego przedsiębiorstwa.

Wyceną pakietów wierzytelności zajmujemy się już od ponad 10 lat. Zaufaj naszemu doświadczeniu i otrzymaj profesjonalną i realną wycenę w krótkim czasie.

Przeczytaj o nas
Chcesz wiedzieć więcej?
Miejsce na Twoje pytanie...
Imię i nazwisko...
Twój e-mail...
Kropki

Kim jesteśmy?

Spółka DKOW Wierzytelności zapewnia skuteczną pomoc w odzyskiwaniu należności. Specjalizujemy się w szczególności w odzyskiwaniu długów od przedsiębiorstw (B2B). Oferujemy wsparcie w windykacji należności od członków zarządu niewypłacalnych spółek z o.o., jednak spektrum naszego działania jest znacznie szersze. Bez względu na specyfikę długu, który chcesz odzyskać, będziemy w stanie Ci pomóc.

Prowadzimy windykację należności wynikających m.in. z niezapłaconych faktur i niewykonanych umów. Zajmujemy się także zakupem i wyceną wierzytelności oraz sporządzamy raporty due dilligence. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw – oceniamy ryzyko planowanych transakcji i analizujemy stan prawny podjętych przedsięwzięć.

Niezwykle ważne jest dla nas dokładne zrozumienie potrzeb i problemów Klienta. Każdą ze spraw traktujemy indywidualnie – rozumiemy, że przychodzisz do nas ze swoją własną historią i oczekujesz nieszablonowego, skutecznego działania. To właśnie chcielibyśmy Ci zapewnić.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE