Zadzwoń: +48 71 788 85 91

Zakup wierzytelności

Sprzedaż wierzytelności to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz na dobre pozbyć się nieuregulowanego długu. Pozytywnie wpływa również na płynność finansową firmy. Nie musisz czekać na uregulowanie należności przez dłużnika i ryzykować, że w tym czasie pogorszy się sytuacja finansowa Twojego przedsiębiorstwa. Pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie znacznie szybciej.

Wybranym kontrahentom przedstawiamy ofertę nabycia ich wierzytelności. Zapewniamy atrakcyjne ceny zakupu i krótkie terminy zapłaty. Czym szybciej zdecydujesz się sprzedać swoją wierzytelność, tym korzystniejszą ofertę będziemy mogli Ci przedstawić. Zapewniamy elastyczność i przejrzyste zasady współpracy.

Jakie wierzytelności możemy od Ciebie kupić?

  • Pakiety wierzytelności po bezskutecznych egzekucjach.
  • Pakiety wierzytelności B2B i B2C.
  • Wierzytelności w stosunku do publicznych zakładów opieki zdrowotnej.
  • Wierzytelności w stosunku do jednostek samorządu terytorialnego.
  • Wierzytelności w stosunku do spółek Skarbu Państwa.
  • Wierzytelności w stosunku do wybranych spółek prawa handlowego oraz przedsiębiorców, w szczególności spółek z o.o
Przeczytaj o nas
Chcesz wiedzieć więcej?
Miejsce na Twoje pytanie...
Imię i nazwisko...
Twój e-mail...
Kropki

Kim jesteśmy?

Spółka DKOW Wierzytelności zapewnia skuteczną pomoc w odzyskiwaniu należności. Specjalizujemy się w szczególności w odzyskiwaniu długów od przedsiębiorstw (B2B). Oferujemy wsparcie w windykacji należności od członków zarządu niewypłacalnych spółek z o.o., jednak spektrum naszego działania jest znacznie szersze. Bez względu na specyfikę długu, który chcesz odzyskać, będziemy w stanie Ci pomóc.

Prowadzimy windykację należności wynikających m.in. z niezapłaconych faktur i niewykonanych umów. Zajmujemy się także zakupem i wyceną wierzytelności oraz sporządzamy raporty due dilligence. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw – oceniamy ryzyko planowanych transakcji i analizujemy stan prawny podjętych przedsięwzięć.

Niezwykle ważne jest dla nas dokładne zrozumienie potrzeb i problemów Klienta. Każdą ze spraw traktujemy indywidualnie – rozumiemy, że przychodzisz do nas ze swoją własną historią i oczekujesz nieszablonowego, skutecznego działania. To właśnie chcielibyśmy Ci zapewnić.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE